ERA ECOPAKI

Otwieramy nowy etap. Erę ECOPAKI. Erę osobistych stacji napełniania, kolejny krok w kierunku zero waste.

ECOPAKA to 3 L opakowanie 3L . Znakomity sposób na zmniejszenie zużycia plastiku. Karton jest całkowicie biodegradowalny, woreczek podlega recyklingowi. 1 karton zastępuje 4 butelki 750 ml, co oznacza redukcje plastiku o 75%. Opakowanie jest estetyczne i można postawić w dowolnym miejscu. Karton jest stabilny, gwarantuje wygodne korzystanie.

ECOPAKA to 3 litrowe i wkrótce 5 litrowe opakowania uzupełniające, wykonane w sposób estetyczny, stabilny, aby łatwo uzupełniać posiadane butelki.

Od dzisiaj w naszej ofercie nasze bestsellerowe produkty w wersji ECOPAKA 3 L: Uniwersalny, Płyn do Mycia Naczyń Cytrusowy, Żel do Zmywarek, Płyn do Mycia Podłóg, kolejne juz wkrótce w ofercie. 

Obecnie wszyscy troszczymy się o środowisko naturalne (i nie bez powodu!). Staramy się tworzyć bardziej zrównoważony i oszczędny styl życia, a firmy inwestują w bardziej przyjazny dla środowiska sposób sprzedaży swoich produktów: w dużych opakowaniach, ECOPAKACH. Kupowanie w dużych opakowaniach niesie ze sobą obietnicę mniejszej ilości odpadów, większej wygody i większych oszczędności.

Mniej opakowań generuje mniej odpadów, jasne i proste! Kiedy możemy napełnić już posiadane butelki, oznacza że nie musimy kupować nowych butelek, dzięki temu oszczędzamy dużo odpadów! Nie wspominając o tym, że kupowanie dużych opakowań może zmniejszyć ślad węglowy.

Kupując większą ilość, możesz zaoszczędzić pieniądze! Kto tego nie chce ?! Duże pojemniki to więcej produktu przy użyciu mniejszej ilości materiału, minimalizując koszt jednostkowy !

Ile razy zabrakło Ci czegoś w najbardziej nieodpowiednim czasie? Kupowanie w większych ilościach i zaopatrzenie się w niezbędne produkty gwarantuje, że nigdy nie zabraknie Ci produktów SWONCO, gdy ich potrzebujesz!

Wprowadź u siebie nowy styl życia, tworząc osobistą stację „napełniania” z łatwymi do przenoszenia i przechowywania pojemnikami. Nasze ECOPAKI są zaprojektowane tak, aby używać bezproblemowo i bez ryzyka zanieczyszczenia produktu.

Dodaj komentarz

ERA ECOPAKI